O’nun içinde kapansaydı yollar!

2003’ten beridir şampiyon olamamış bir takımın taraftarının içindeki ateşi dışa vurumuydu Cumartesi yaşananlar. Şampiyonluk havasına girmiş taraftarın takımıyla bütünleşmesiydi.

Yıldızdan yanmaya başlayan meşalelerin dumanında Barbaros Bulvarı gececi olarak servis dışıydı! Öyleki kalabalıktan otobüs geçtikten sonra takip edebilmek bile mümkün değildi.
Elbetteki büyük kitlelerin içerisinde sevincin dozunu ayarlayamayanlar olabilecekti. Ama asıl olayı kontrol etmesi gerekenler, işlerin kontrolden çıkmasına sebep oldular.
İnsan haklarının köküne kibrit suyu dökercesine biber gazının parfüm niyetine gelişi güzel kullanımı sebebiyle 3-4 yaşındaki küçük kardeşlerimiz hüngür hüngür ağlamaktaydılar. İnsanlar dolmabahçede askerlerin nöbet kulübelerine gazdan korunmak için 1kişilik yere, 3kişi birden doluşmuştu. Stada doğru gitmek yerine ağlaya ağlaya babasının kucağında semte dönüyordu. Bunu haklı gösterecek hiç bir sebep olamaz. Yolumu kapatmışlardı ondan mı müdahale oldu?! varsın kapansın! yeterki o küçük Siyah-Beyaz yürek ağlamasın yollar kapansın. obama geliyor diye saatlerce heryeri kapatıp tramvayı motorları durduranlar varsın Beşiktaş’lı kardeşimiz için kapatsın yolları…
Çünkü Onun bir damla göz yaşına bin obama feda olsun!

Yönetime gelince yazık size işgal ettiğiniz makamları hak etmiyorsunuz. Sadece Levent Erdoğan o da belkide, hep açıklamaların tersini söyleyecek ya, bozuk saat misali bu sefer doğruyu göstermiş, doğru söylemiş… (Levent Erdoğan’ın açıklaması)
100.yıldan bir iki çift lafı hortlatmak lazım.
Malum fikstürde tarih tekerrürden ibarettire ışık tutuyor…
HERKES DİZÇÖKSÜN BEŞİKTAŞ GELİYOR!


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s