Zafer Bizim Olacak!

Pazar günü hentbol maçıyla güzel başlamıştı. Akşam ise liderlik için atılacak bir gol yeterliydi. Maç öncesinde tribünleri 23 Nisan şenliklerine çeviren yönetim organizasyonlarının yanında, SonBarikatımız’ın eski açık numaralı yanında RUHUN ŞAD OLSUN BABA HAKKI pankartı değerlere sahip çıkmanın, unutulmayacakları unutmadığımızın göstergesi olarak açılıyordu.

Maç başlarken kapalı yanı eski açıkta UNIBJK’miz ise senelerdir şampiyonluk hasreti çeken taraftarın hislerine tercüman olmaktaydı. Bizim tribüne gitmez diyenlere inat tüm üst kat bembeyaz kartonların ortasında dev bir bir şampiyonluk kupası ve sette açılan pankartta yazan HAYDİ HİSSET BU HİSLERİMİ heralde son haftalara girerken futbolculara verilecek en güzel mesaj olmuştur.

Tribünler böyle iken sahada mücadele eden KaraKartallarımız için ise Toroman’ın atılmasından sonra işimiz zor derken, ikinci yarı 10 kişiyle rakibini sahasına hapseden bir Beşiktaşımız vardı. Kimse bursanın UEFA’yı kovaladığından bahsetmesin. Bir kişi eksik mücadele eden rakibi karşısında kendi sahasında top çeviren, kalecisinin gelen topları eline almak için rakibin basmasını beklediği bir takım hedefleri(!) için değil bir tezgahın içinde beraberliğe yatmak için geldiğinin açık bir resmini oluşturmaktaydı. 10 kişiyle böyle oynadık ya hep deriz ya hani “hep böyle oynayın canımızı verelim” vaziyet aynen bundan ibaret..

Zafer Bizim Olacak!

BMTB

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s