Final bizim olacak!

Pazar günü hentbol kupa maçımız, futbolda eskişehir deplasmanının ilk yarısı ile çakışmasına rağmen tribün olarak elimizden gelen herşeyi yaptık. Sabahtan temin edilen kornalar, Seba’ya taşınan büyük davul, Kazanda toplanan Kartalların heyecanı… İstanbul’da olupta televizyon başında olmak yerine KaraKartallarımız’ın yanında olmayı tercih edenler üzerlerine düşen görevi eksiksiz yerine getirdiler. Takımımız ise 2.5 senedir yenilmeyen son 2 sezondur bu kupayı kazanan takım olan rakibini elinden kaçırdı. Her maç ortalama 30-35 sayı atan takımı 26 sayıda tuttuk ancak biz biraz hücumda şansızdık. Aslında maçı onlar değil biz berabere bitirdik asıl etken direkler ve pas hatalarımız diyebiliriz. İnşallah orada yeneriz ve finale çıkarız.

Herkes görevini yaptı ancak bir eksik dikkatlerden kaçtımı bilemiyoruz. Beşiktaş’ın bu turu geçerse tarihinde en büyük başarısı olacak olan bir maçta hiç bir yönetici salonda yoktu! Biz taraftar olarak fedakarlığı yaptık Eskişehir’de deplasman tribünü biz olmasakta dolardı, biletler karaborsaya düşerdi. Ama Seba’da 150-200 “taraftarın” geldiği bir yerde 1 kişinin bile önemi büyük.. Lakin sözde bu branştan sorumlu olan birisinin yönetici sıfatı altında isminin geçtiği branşın maçında olması gerekirdi. Malesef göremedik kimseleri… Futbol maçında olmamak heralde büyük kayıp olmazdı ama hentbolcular için yöneticisinin yanında olduğunu bilmesi heralde güzel olurdu!

3 Bülent Erkol 4 Gökhan Aksu 8 Vadzim Lisitsa9 Vladimir Zelic 11 Safet Halilagiç 12 Yılmaz Özgür 14 Utku Ergüder 19 Oğuzhan Büyük 21 Nesih Çakar 23 Valeri Parshkov 25 Ercan Aşıkoğlu 26 İbrahim Demir 53 Ramazan Döne 73 Dmitri Fedorov

Biz size güveniyoruz! İlk yarıdaki 4-5 sayılık fark maç sonunda da olabilirdi. Rövanşta ruhumuz orada olacak! Avrupa’daki Kartallar yanınızda olacak! Varsın yolcular hiç olmasın onlar ancak kupa töreninde 32 diş göstermeye önünüze geçmeye çalışırlar! Hancılar hep yanınızda oldu, yanınızda olacak!

Final Bizim, Zafer Bizim olacak!
BMTB


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s