Siyah-Beyaz Arasında Kırmızı Kedi!

Az çok bilirdik bazı şeyleri.Birbirimizin kulaklarına fısıldardık,kulaktan kulağa oynar gibi.Ama en sondaki çoşkuyla duyduğunu bağırmazdı.İşte bugün bağırmaya gerek kalmadan,onlar bağırdı.Artık bellidir bu tribünde kimlerin,ne olduğu,nelere hizmet ettikleri ve bu hizmetlerinin karşılıksız kalmadığı.

Paranın esiri olmuş,ciğeri beş para etmeyen,mafyacılık oynayanların köpekleri rolündeki bir grup ”insan”,Beşiktaş’ın tarihine yol vermeye kalkmışlar.Hatta ne yazıktır ki,bu tribünde belli bir kitleye sahip olup, o kitle üzerinde etkili olmuşlar.Yazık!

Her zaman bağıran kapalı üst-alt tarafın ortası susar olmuş.Hatta diğerlerini susturmuşlar.Eee bu sefer UEFA’ya da gitmiyorduk.Sabote edilecek birşey yoktu ortada.Amaç neydi?Beşiktaş mı?Güldürmeyin beni.Siyah-beyaz tribünde ”kırmızı” olanların işi Beşiktaş olmazdı.Yok yok bu kadar düşmemiştik.

”Biz Fenerli miyiz a… k…?” diye bağırarak yukarı gelen,aldıkları paranın hakkını vermek isteyen leş sürüsü,paralarını engelleyen bize ve yanımızdaki diğer kişilere koştu en sonunda.Olacak gibi değildi çünkü,maç öncesi abiciklerinden ultimatomu almışlardı.Ne yapıp etmeli,istifa sesleri sona erdirilmeliydi.3-5 çapulçu olduklarından bastıramayacaklardı bu sesleri bağırarak.Askerlerde hazırdı zaten böyle durumlar için,en sonunda o kişiler,uğruna neler verebileceklerini bildiğimiz o setten indiler ve geldiler.Gövde gösterisi yaptılar,korkuttular kimilerini önlerinde yakaladıklarını döverek.Pankartlarıyla mesaj verdiler herşey kontrol altında diye.Bu arada ”Biz Fenerli miyiz a… k…?” diyenlerin Fenerli bile olamayacaklarının kanaatinede varmış durumundayım.

Belki bizim içinde bir sınavdı bu olaylar.Sınadık kendimizi ve anladım bir kez daha lafta değildik.Her anlamda ”SAĞLAMIZ A…. K….”

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s