paylaşmak güzeldir

yeni bir zımbırtı ekledik, sol menüde görünüyor, “paylaşmak güzeldir” diye adlandırmışız hatta; işte onun bir de kullanma kılavuzunu verelim?

burada paylaş butonu üzerine geldiğinizde veya ona tıkladığınızda karşınıza yeni bir menü çıkıyor. bu menüde yer alan zibil tane sitenin adını yazarsam burdan köye yol olur. ancak güzel ve işlevsel sitelerde üyelik durumlarınıza ve bu sitelerin kullanım koşullarına göre paylaşımlarda bulunabiliyorsunuz.
bazen beş para etmez, niteliği olmayan yazılarımız olsa da bazen eşe dosta okutma niyetindeki yazıları da ediniyoruz bir şekilde. yazılarımız derlemeler değil, kendi ürünlerimizdir. taze tüketilmelerini istediğimizden, sıcağı sıcağına halka arzını kolaylaştırmak ve nakliye ağımızı geniş tutmak maksadıyla işlevsel bir özelliği bloga kattığımızı düşünüyorum.
dikkat edilmesi gereken konu, her yazının altına böyle bir menü koymadık, sadece sol menümüzde yer alıyor, ara sıcaklar arasında.
eğer blogun ana sayfasından bu özelliğe başvurursanız blogu olduğunca; şayet yazıların kendi sayfalarından bu özelliğe başvurursanız yazının kendisini paylaşmış oluyorsunuz.
şöyle de bir izahı var: tarayıcınızda yazılı bulunan ve o an açık olan linki yani bağlantıyı paylaşmış oluyorsunuz.
emeği geçen wilderness’a, fikir veren mvp’ye ve desteğini esirgemeyen bıyıklıya teşekkürlerimle…
güle güle kullanırken paylaşmanın güzel olduğunu unutmayalım!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s