Ya Sen?


”Emniyetle konuştum. Küfür edenleri tek tek ortaya çıkaracağım. İsim isim hepsi belli olacak. Bununla da kalmayacağım. Küfür edenlerin varsa kombine kartlarını iptal ettireceğim . Sadece küfür edenler değil, küfür ettirenler de bunun hesabını verecekler. Trabzonspor maçından sonra bir basın toplantısı düzenleceğim. Orada daha detaylı konuşacağım.”

Peki Denizli maçında kadın-çocuk dinlemeden,önüne her geleni döven,tehdit edenlerle,onlara bunları yapmaları için emreden,para ve bilet veren sen hesap verdin mi?Onları da güvenlik kameralarından tespit edip,kombinelerini iptal ettin mi?

Dediklerini yapan 20.000 kişi hesap vermeye hazır ama sen Beşiktaş’a kaybettirdğin milyonlarca doların,kişiliğinin,yılların,başarıların,Beşiktaş’lı olanlara çektirdiklerinin hesabını verebilecek misin?

Ya Sen?” üzerine 4 yorum

  1. Ya Bu adam (demeye bin şahit) zıvanadan çıktı artık. Taraftarlarla kavga ediyo resmen. Hiçbir esprisi kalmadı artık beşiktaşımızda. Lütfen yeter..

  2. gecen hafta kocaeli-kartal maçında, 3000 kadar kocaeli taraftarı maç sonunda sahaya inerek deplasman tribününe dogru koşu yaptı, 300 sparta filmi misali… yakında bizim kapalının yarısı da inip numaralıya dogru bir koşu yaparmı yapar..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s