Y1D1


Kasım Aralık Ocak… Telaş… Var bir telaş ortalığı toparlama çabası, Ocak ayı olmadan yayılan Y1D1 virüsü.
Dünya üzerindeki tehlikenin, H1N1’in Beşiktaş üzerindeki hali. Tribünler üzerinden oynanan oyunların yenisi akşam saatlerinde 32 kişinin 1 yıl stadlardan men cezası.
32 kişi ceza aldı tribün temizlendi ? Küfür yok artık Yönetime tepki yok Başkan’a tepki yok. Tarihe adın yazılır artık kesinlikle tarihe geçtin sayın başkan. En antipatik başkan olarak yaptıkların yapamadıkların beceremediklerin ve yüzüne gözüne bulaştırdıklarınla. 32 kişi ne yapmıştı da cezaları hak etti? Ne yaptınız da o koltukları hak ediyorsunuz hala?
Yaptıklarınız ve yapmadıklarınız yüzünden size bir ceza kesilmesi gerekirse 1 maç sonrası 1 yıl ceza alınıyorsa geçmişe dönük hatalarınızın hesabını tutmaya abaküs yetmez efendiler. Virüsün yayılmasını engellemek için yapılması gereken Ocak ayının sonunu beklemektir. O tribünler Beşiktaş’ın sesidir Tottenham maçından sonra gelen mesajlar üzerine teşekkürünü esirgemeyen büyük puntolarla resmi site üzerinden mesajlar yayınlayan sayın yönetim tribünden gelen tepkilerde tribünü kötülemek tehdit etmek ileri gidip ceza verdirlemek adınıza yakışan davranışlar arasında yerini aldı. Tribünü susturmak adına yaptıklarınızın geri dönüşü geç olmayacaktır. Bu tribünün size inancı kalmadığı gibi vermeye calıştığınız mesajların da bir değeri olmayacaktır sizin değeriniz olmadığı gibi. Yaptıklarınız ve yapamadıklarınız için kendinize bir ceza verin, Virüsün yayılmasına engel olun Beşiktaş’tan uzak durun!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s