federasyon baskanısın…..

federasyon başkanısın, fenerbahçe uşağısın, sen beşiktaş düşmanısın, seni ibra edeni de seni seçeni de allah iflah etsin!
her neyse….
bu arada, “adam şu kadar parasını hibe etti” diye sevgi gösterileri düzenleyen kişilere de ilk fırsatta beyin sahibi olmalarını diliyorum. sadece beşiktaşlılara özgü değil, memleket genelinde bir hafızasızlık mevcut. ırzına geçenin kim olduğunu ne yaptığını unutuyor, sonrasında onu sevmeye saymaya başlıyor insanlar. her mali kongrede daha beter hal alan katlanarak artan borç batağının sebebi kim? yaptığı hataları örtbas edebilmek adına paralar saçarak görevini yapmaya çalışan ama yapamayan kim? verdiği hiç bi sözü tutmayan, hatta yeri geldiğinde bunları rahatlıkla inkar edebilen kim?
onu bunu geçelim de, 2 sene kadar önce yıldırım beyefendiye bela okurken bir transfer üzerine “büyük başgaaaaan” ilan eden kim?
kim ulan kim?
yüzünüz de kızarmıyor ki…. ne yanar döner ne çabuk renk değiştiren ne çabuk saf değiştiren ne güvenilmez insanlara dönüştü beşiktaşlılar? bir tek yüzünüz kızarmıyor efendiler!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s