Sn. Mete Düren’e cevaba cevap…

Sayın Mete Düren,
Eski açıktaki o protesto edenler eğer ki numaralı yanı tribün ise her maç hentbol takımının yanında olanlar. Evet her maç! Kaçırdığımız iç saha maçı neredeyse yoktur lakin ben sizi gördüğümü hiç hatırlamıyorum. Asıl biz size soralım siz bir kere bile hentbol takımının maçını izlemeye geldiniz mi? Geldiyseniz en son hangi maça geldiniz? Bu tür cümleler kurarak taraftara laf atmak hiç yakışmıyor. İletişim Komitesinin başında olarak bir bakıma Rahmetli Cenk Koray’ın yerindesiniz. Taraftarla iyi bir iletişimi böyle mi sağlayacaksınız?
20-25 kişilik özel bir yer ayarlamak bu kadar zor olmasa gerek. Madem bu kadar spontane gelişiyor son dakikada, çağırmayın o zaman! Daha önceden yapın planlamasını bu oyuncular kupayı çarşamba almışlardı futbol maçından bir gün önce değil.
Ayrıca taraftara kaç kere maça geldin diyen sayın yöneticim!
Dün takım kupayı kaldırırken taraftarla birken, yöneticilerimiz yine ortalıklarda yoktu, taraftar her zaman ki desteğini esirgemedi.

Şampiyon Beşiktaş Hentbol takımının Eski Açık`ta kupa ile Eskişehirspor maçını izlediğini duyurduğumuz “ ESKİ AÇIK KUPA DESENE“ haberimizin ardından Beşiktaş yönetiminden cevap geldi.

1903radyo.com`da İlker Ezibay ve Itır Esen`in sunduğu ``Gündem“ programına canlı yayınına bağlanarak konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Beşiktaş İletişim Komitesi Başkanı Mete Düren, konu ile ilgili tepkilerin abartıldığını söylerek tartışma yaratacak bir soru sordu.

Mete Düren 1903radyo`ya yaptığı açıklamada;

“ Buna tepki gösteren taraftarlardan kaç tanesi Hentbol takımı maçını seyretmiş.Tepki vermek kolay.Kupa alınmasıyla birlikte Hentbolcu oyunculara jest olsun onare edilsin diye düzenleme planlandı.Çok spontane ve ani gelişen bir olaydı.Tribüne yoğun ilgi olduğu için törenden sonra oradan tribüne ulaşabilcekleri en kolay yer olan Eski Açıkta oturup maçı seyretmişler.Kendi sporcularımıza arzu ettikleri zaman maçı izlemesi için bir yer yeni yapılacak stadımızda düşünüyoruz.“ diyerek sözlerini tamamladı.

– HABER1903 –

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s