fahiş fiyata sahibinden az satılmış kombine

2011-2012 sezonu futbol kombinelerinin satışındaki rakamların azlığıyla ilgili olarak basın yayın organları ile bazı internet adreslerinde asılsız haberler dolanmakta. bu haberlerin asılsızlığıyla ilgili olarak birçok taraftar sitesinde duyurular ve açıklamalar yapılmakta. ufacık azıcık ve kısık da olsa biz de ses verelim:
kombine kart satışlarının bu denli az olmasının sebebi kesinlikle ama kesinlikle fiyatlardır. ne yargı süreci ne de stadın inşasıyla ilgili durumların kombine satış rakamlarıyla ilgi ve alakası yoktur.
beşiktaş taraftarı hiçbir şekilde yargı sürecinin etkisiyle hareket etmez. sokakta top koşturan çocukları kaldırım kenarından destekleyen; iki taşı adımlayarak kale yapan çocukları taşlardan bir tanesinin arkasında izleyen; sokaktan havalanıp evinin camından içeri giren “metin” “feyyaz” “sergen” “quaresma” sesleriyle bile tezahurata duran taraftar, bu takım küme de düşse yine gider o kombineyi alır, bu takım maç yapmayacak da olsa gider nevzat demir tesislerindeki yerini alır, bu takım memleketin en ucra köşesinde oynayacak da olsa kombinesini alır.
kara günü de beyazı kadar içten yaşayan beşiktaş taraftarının turnusol kağıdı vardır. başka yerde şubesi yoktur. 3 maç kaybedince boş tribünlere oynayan takımların taraftarlarıyla bir tutulması yalandır, yanlıştır, etik ve ahlak dışıdır!
medyanın olayları bilerek veya bilmeyerek yanlış yorumlamasına karşıyız. elbet de karşı’lığımız kafalarını yaracak kadar terbiye dışı değildir. işlerini düzgün yapmasalar bile işlerini yapıyor olmalarına saygımız vardır, ancak işlerini düzgün yapmalarını temenni ederiz.
kombine satış rakamlarının az olmasının tek nedeni fiyatlardır.
eşek altında buzağı, buzağı altında sinek, sinek altında mikrop, mikrop altında renk aranmasın.
sukunetin çığlığını bilen beşiktaş taraftarına lütfen “iyi gün dostu” muamelesi yapılmasın. ayıp ya hu!
böyleyken böyle.
biz de açıkladık. eksik olmadık. eksik olmayalım aman!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s